Vasario 13 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Niūronių kaimą (Anykščių raj.) švęsti Užgavėnių. Čia ragavo blynų, vijo iš kiemo žiemą, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą bei pabuvojo Arklių muziejuje.