Mūsų gimnazijos ketvirtokai drauge dar su devynių šalių mokiniais, mokytojomis V.Sinkevičiene, M.Paliuliene  savaitę mokėsi   Italijoje Instituto Comprensivo Statale “CARLO SANTAGATA 5 C. D. “ mokykloje. Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Belgijos, Turkijos, Prancūzijos , Didžiosios Britanijos, Švedijos, Bulgarijos  mokiniai drauge mokėsi programavimo, dirbo gamtos laboratorijoje, piešė, muzikavo, dalyvavo viktorinoje. Tai buvo puiki galimybė tobulinti bendravimo įgūdžius, anglų kalbos žinias. Laisvalaikiu mokiniai aplankė įžymias pietų Italijos vietas: Neapolį, Pompėją, kopė į Vezuvijų, keliavo po Sorento, Positano, Amalfi.