Mūsų gimnazijos ketvirtokai drauge dar su devynių šalių mokiniais, mokytojomis V.Sinkevičiene, M.Paliuliene savaitę mokėsi Italijoje Instituto Comprensivo Statale “CARLO SANTAGATA 5 C. D. “ mokykloje. Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Belgijos, Turkijos, Prancūzijos , Didžiosios Britanijos, Švedijos, Bulgarijos mokiniai drauge mokėsi programavimo, dirbo gamtos laboratorijoje, piešė, muzikavo, dalyvavo viktorinoje. Tai buvo puiki galimybė tobulinti bendravimo įgūdžius, anglų kalbos žinias. Laisvalaikiu mokiniai aplankė įžymias pietų Italijos vietas: Neapolį, Pompėją, kopė į Vezuvijų, keliavo po Sorento, Positano, Amalfi.






