Vasario 16 d., „Saulės“ privačios gimnazijos bendruomenė Lietuvos atkūrimo šimtmetį paminėjo KITAIP. Šios gimnazijos šachmatų mokytoja Asta Valčiukienė  suorganizavo šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Varžyboms teisėjavo vyriausias teisėjas Vaidas Radzickas, o jam talkino Asta Valčiukienė. Varžybose dalyvavo 33 dalyviai. Suaugusiųjų grupėje (A turnyre) prizines vietas užėmė šie dalyviai:

I vieta Tikuišis Renatas

II vieta Pacauskas Paulius

III vieta Sakalauskas Justinas

Vaikų grupėje (C turnyre) prizines vietas užėmė šie mūsų gimnazijos mokiniai:

I vieta Tikuišis Justas

II vieta Pacauskas Kajus

III vieta Ragalskas Dovydas

Vaikų grupėje (D turnyre) prizines vietas užėmė:

I vieta Papievis Rapolas

II vieta Juška Elijus

III vieta Valčiukas Lukas

D turnyre dalyvavo 7 mergaitės, todėl ir jos nebuvo pamirštos:

I vieta Sakalauskaitė Aleksandra

II vieta Andrėnaitė Upė Marija

III vieta Dobrovolskytė Lyra

Visi prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o likę turnyro dalyviai – gimnazijos suvenyrais. Turnyre dalyvavo ir „Saulės“ privačios gimnazijos mokytojai, o iš jų geriausiai pasirodė ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą Deimantė Januškauskaitė. Apdovanojome  vyriausiąją varžybų dalyvę  Dalią Buruokienę (Elijaus ir Airido Juškų močiutę), nepamiršti buvo ir patys jauniausieji varžybų dalyviai –  Lukas Valčiukas ir Aidas Buckus (2011 m. gimimo).Turnyras sulaukė tėvelių, senelių, mokytojų ir  mokinių puikių atsiliepimų ir pagyrų, todėl tikimės, kad tai taps dar viena gražia ,,Saulės“ gimnazijos tradicija.