Vasario 16 d., „Saulės“ privačios gimnazijos bendruomenė Lietuvos atkūrimo šimtmetį paminėjo KITAIP. Šios gimnazijos šachmatų mokytoja Asta Valčiukienė suorganizavo šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Varžyboms teisėjavo vyriausias teisėjas Vaidas Radzickas, o jam talkino Asta Valčiukienė. Varžybose dalyvavo 33 dalyviai. Suaugusiųjų grupėje (A turnyre) prizines vietas užėmė šie dalyviai:
I vieta Tikuišis Renatas
II vieta Pacauskas Paulius
III vieta Sakalauskas Justinas
Vaikų grupėje (C turnyre) prizines vietas užėmė šie mūsų gimnazijos mokiniai:
I vieta Tikuišis Justas
II vieta Pacauskas Kajus
III vieta Ragalskas Dovydas
Vaikų grupėje (D turnyre) prizines vietas užėmė:
I vieta Papievis Rapolas
II vieta Juška Elijus
III vieta Valčiukas Lukas
D turnyre dalyvavo 7 mergaitės, todėl ir jos nebuvo pamirštos:
I vieta Sakalauskaitė Aleksandra
II vieta Andrėnaitė Upė Marija
III vieta Dobrovolskytė Lyra
Visi prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o likę turnyro dalyviai – gimnazijos suvenyrais. Turnyre dalyvavo ir „Saulės“ privačios gimnazijos mokytojai, o iš jų geriausiai pasirodė ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą Deimantė Januškauskaitė. Apdovanojome vyriausiąją varžybų dalyvę Dalią Buruokienę (Elijaus ir Airido Juškų močiutę), nepamiršti buvo ir patys jauniausieji varžybų dalyviai – Lukas Valčiukas ir Aidas Buckus (2011 m. gimimo).Turnyras sulaukė tėvelių, senelių, mokytojų ir mokinių puikių atsiliepimų ir pagyrų, todėl tikimės, kad tai taps dar viena gražia ,,Saulės“ gimnazijos tradicija.






