3a klasės mokinių mintys

Mokykloje tikrai saugu ir aš rami. Tikrinama temperatūra, mes dažnai plauname suolus. Reikia pasisaugoti tik keletą mėnesių ir jau bus vaistai nuo COVID – 19.

Liepa

 

Aš esu optimistė ir žinau, kad optimistai nesuserga.

Saulė

 

Mokykloje aš saugus, bet namuose galiu užsikrėsti. Juk šeimoje mes nedezinfekuojame nuolatos visų baldų.

Mikas

 

Labai bijau susirgti, kad nereikėtų daryti testo, nes skauda.

Danielė

 

Jaučiamės kaip kompiuteriniame žaidime, kur kiekviena savaitė kaip pereitas dar vienas lygis. Su visokiais ateiviais, pavojais. Atrodo, kad mes su virusu taip pat kovojame, tik žaidimuose – ginklais, o gyvenime – dezinfekciniu skysčiu.

Tauras

Jaučiuosi saugi, nes dėl kaukių ir dezinfekcinio skysčio nebesergame net sloga.

Liepa

 

4a

 

Mokykloje dėvėti kaukes ir laikytis atstumo sunku, bet įmanoma. Kasdien galvoju, ar nesusirgau, ar namo neparnešiu viruso. Bijau, kad teks mokytis nuotoliniu būdu. O taip smagu su draugais mokykloje

Pertraukų metu kieme stengiuosi pailsėti, pabėgioti.  

Šie metai man tikrai sunkūs.  

Augustas  

 

Šiuo metu man neramu. Bijau užsikrėsti ir užkrėsti kitus.  

Daug laiko praleidžiu su šeima. Nuobodoka, nes visi sėdime namuose. O anksčiau tiek daug keliaudavome… 

Tačiau pradėjau domėtis kitais dalykais. Tai tikrai įdomu! 

Tikiuosi, kad viskas greitai pasibaigs. 

What is your name? 

       Corona 

What is your surname? 

Covid 

How old are you? 

19 

Kasparas

 

Nepatinka ši situacija. Girdžiu, kad suserga vis daugiau žmonių, kai kurie miršta. Jaudinuosi.  

Aš tikiu, kad viskas pasibaigs. Juk niekas nesitęsia amžinai.  

Urtė 

Šiuo laikotarpiu džiaugiuosi, kad galiu eiti į mokyklą. Tačiau prisipažinsiu – ne visada norisi keltis anksti ryte.  

Kartais užplūsta liūdesys, kad negali girdėti lėktuvo ūžesio, pakilti aukštai virš debesų, negirdi žmonių, kalbančių kitomis kalbomis, negali sėdėti kopose ir stebėti į bangas panyrančios saulės. Žiūrėdama į nuotraukas prisimenu keliones į šiltuosius kraštus, nuostabius nuotykius. 

Todėl skatinu visus nenusiminti ir kovoti, kad galėtume patirti kuo daugiau įspūdžių.   

Odrė Marija 

 

Laikotarpis sudėtingas, nemalonus. Tačiau yra dalykų, kurie džiugina – supratome, kad reikia vertinti, mylėti ir  saugoti vieniems kitus. Nepaprastai džiaugiuosi, kad galiu kasdien būti su šeima.  

Izabelė 

 

Už lango – 2020 metai, lapkričio 13 d. Jaučiuosi šiaip sau. Už lango tamsu, nejauku, šalta. Dar siaučia virusas… 

Kaip smagu, kai padarau namų darbus ir galiu būti su šeima.  

Mokykloje jaučiuosi gerai, tačiau pavargstu. Saugiai jaustis padeda kaukės, taip pat mano draugai. 

Nenukabinkite nosies! Išeikite į kiemą, pabėgiokite, prisirinkite lapų ir padarykite gražų darbelį. Pažiūrėkite senus filmus, skaitykite įdomias knygas.  

Anetė   

Šiuo metu man liūdna, nes pasaulyje suserga virusu  ir nuo jo miršta daug žmonių… 

Bandau įžvelgti gera –žmonės ne tik serga, bet ir sveiksta.  

Kas man palaiko gerą nuotaiką? Suradau  knygą, kurią skaitysiu, klausausi muzikos, kuri pakelia nuotaiką.  

Vasarė 

 

4b

 

Šis metas išskirtinis, o akimirka vienintelė gyvenime. Kodėl nepasvarsčius? Kodėl aplinkui verda pokyčiai ir viskas po truputį vis keičiasi, keičiasi ir keičiasi? Paaiškinsiu! Tokia situacija yra kažkam baisi, kažkam liūdna, o kažkas net NETIKI. Saugokimės šio viruso. Nelemto virusiuko, kuris sutrikdo visą gyvenimą. Visiems šis laikas yra skirtingai suprantamas ir suvokiamas. Ačiū!

Mindaugas

 

Aš manau, kad šis baisus virusas ateityje bus tikrai nugalėtas kaip priešininkas. Tikrai nemanau, kad tokia krizė lydės visus žmones ateityje. Manau, kad visa žmonija galės sugrįžti į savo normalų gyvenimą: eiti į būrelius, dalyvauti varžybose, būti be kaukių bet kurioje vietoje, erdvėje. Linkiu visiems sveikatos, meilės ir šilumos!

Kajus

 

Labai keista. Prieš šią panikos kupiną pandemiją žmonės baiminosi, kad jų sukurti robotai užims pasaulį. Mes visiškai nesitikėjome, kad vietoj to atsiras šis virusas. Man žodis ,,karantinas“ atrodė baisus ir neįprastas… lyg pasaulio pabaiga. Dabar jis visiškai įprastas ir visiems žinomas žodis. Bet pažvelkime į gerąją medalio pusę! Juk savo vaikams ir artimiesiems galėsime „pasigirti“, kad išgyvenome tikrą pandemiją. Aš nesuprantu… kodėl žmonės taip bijo šio viruso? Juk jie nežino, kaip jis atrodo! Aš jį įsivaizduoju kaip bejėgį menką šunį. Sėkmės! Nebijokite jo!

Jorė

 

Taigi, siaučia COVID- 19. Daugelis žmonių šio viruso bijo, bet mūsų panika tik dar pablogina situaciją. Kai kurie mokosi ir dirba namuose. Reikia išlikti ramiems ir saugotis.

Aš, pavyzdžiui, nebijau ir pasitikiu visais gydytojais, prezidentu ir kitais žmonėmis. Jie viską sutvarkys. Ir dar. Tikiu ir pasikliaunu visu pasauliu, mūsų išmone. Mes įkrėsim tam virusui!

Jokūbas

 

Aš jaučiuosi geriau negu visi, geriausiai!

Šis laikotarpis sunkus, tačiau jis kažką mums nori pasakyti… Aš manau, jis sako: „Žmonės, laikykitės higienos, saugokite vieni kitus!“ Covid-19 atrenka pasauliui geriausius, stipriausius, ištvermingiausius ir išmintingiausius!

Aleksandra

 

Žodis „tragiškai“ vieniems sukelia paniką, o kitus pralinksmina. Juk visi mes skirtingi!

Esu kiek pasimetusi, bet galvoju, kad šis mažas, o gal ir didelis, žalias, kas ten žino, kokios spalvos, virusas tikrai pralaimės prieš Žmoniją. Mes esame protingi ir gabūs, kovingai nusiteikę prieš blogį!

SAUGOKIMĖS!

Kamilė Tėja

 

3b

Man padeda gerai jaustis kaukių dėvėjimas, nuolatinis rankų plovimas ir dezifenkavimas. Smagu eiti į mokyklą ir mokytis. Tačiau jaučiuosi baisiai, kad mus Covid užpuolė ir skriaudžia. Gerai, kad mokykloje visi saugosi ir saugo kitus.

Gabija

 

Mokykloje jaučiuosi gerai, nes, iškilus kokiam nors klausimui, padeda bendraklasiai ir mokytoja. Dažnai draugai, net ir esant tokiai situacijai, prajuokina. Tad kartais net pamirštu, kad siautėja virusas.

Luka

 

Corona – negeras dalykas, tačiau draugai pakelia nuotaiką, pralinksmina. Mokslas padeda užmiršti virusą, todėl mokykloje man gera. Draugai ir mokytoja tarsi šeima, kuri skleidžia gėrį ir gerą nuotaiką. Todėl man patinka būti mokykloje, nes čia aš jaučiuosi saugiai.

Goda