Švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pradinių klasių mokiniai dalyvavo įvairiuose renginiuose. Siekėme, kad vaikai pajaustų pasididžiavimą Lietuvos sėkmės istorija, pagalvotų apie laisvės ir nepriklausomybės kainą. Susibūrę klausėmės eilių apie Lietuvą, giedojome himną. ,,Šimtmečio mokinio“ konkurse mokiniai sprendė istorines užduotis, kūrė eiles, sprendė kryžiažodžius. Vasario 16 d. visa gimnazijos bendruomenė dalyvavo šventinėse jaunimo eitynėse ,,Lietuvos valstybės keliu“.