Kovo 30 d. ketvirtos kl.  mokiniai vyko į Molėtus. Apsilankė Molėtų astronomijos observatorijoje bei Lietuvos etnokosmologijos muziejuje.

Mokiniai susipažino su Lietuvos ir pasaulio naujienomis, teleskopais, planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis.  Taip pat buvo pademonstruotas didžiausias teleskopas Šiaurės Europoje.