Kovo 2 d. pradinėje mokykloje šurmuliavo kasmetinė Kaziuko mugė. Šventė prasidėjo smagia trečiokų daina. Ir prekeivių , ir pirkėjų čia netrūko. Mugėje apsilankė ne tik visi mokyklos darbuotojai, bet ir daug tėvelių, senelių, mažųjų šeimos narių.