Atkeliavus žiemai į mūsų šalį „saulės nykštukai“ ėmėsi svarbios veiklos: sukurti tėveliams kalėdinius atvirukus ir parašyti šiltus vanile ir cinamonu kvepiančius sveikinimus.

Mažieji mūsų pirmokėliai liejo akvarelę, „lipino“ senį besmegenį iš mažų popierėlių, piešė belapius medžius. O paskui daug daug snigo….. Snigo baltomis snaigėmis, spalvotomis raidėmis. Taip kūrėme įvairiaspalvius sveikinimus ir laukėme tos dienos, kada galėsime įteikti tėveliams mūsų kūrinėlius.

Antrokėliai atvirukams „burbuliavo“ fonus, o eglutes liejo monotipijos technika. „Auksiniu“ siūleliu ir žvaigždutėmis papuošė eglutes. Ir vėl iš visos mažos širdelės užrašė pačių sukurtus sveikinimus ir linkėjimus Šv. Kalėdų proga.

Trečiokai pasirinko kalėdinės nakties pasakojimus. Jų atvirukai buvo dekoruoti baltu rašikliu ant juodos popieriaus skiautės. Savo darbelius vaikai pavadino „Mažąja kalėdine animacija“.

Ketvirtokai kalėdiniam atvirukui darbo skyrė daugiausiai. Jiems teko „subadyti“ kalėdinio žaisliuko foną. Žaisliuką lieti akvarele, „auksiniu“ siūleliu išsiūti foną ir dekoruoti auksu spindinčiomis eglės šakelėmis.

Darbo metu kiekvienas mažasis „saulės nykštukas“ savo mažomis rankytėmis ir didžiule širdele į kalėdinį atviruką sudėjo didžiausią kūrėjo valią ir gražiausius linkėjimus savo šeimai.

Kalėdiniai atvirukai buvo sukurti dailės ir technologijų pamokose, kurioms vadovavo dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Dolita Luotienė.