Kovo 17 d. trečiokai vyko į ,,Swedbank‘‘ Finansų laboratoriją. Interaktyvioje ekspozicijoje mokiniai susipažino su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis.
Pasitelkus interaktyvius išmaniuosius ekranus ir virtualius žaidimus supažindino su pinigų istorija, efektyviu išteklių panaudojimu, biudžeto planavimu, taupymo svarba, atsakingu skolinimusi.




