Gegužės 4 dieną trečiokai ir ketvirtokai vyko į edukacinę ekskursiją „Panemunės pilys“. Ekskursijos metu ne tik aplankė Panemunės, Raudonės ir Raudondvario pilis, bet ir užkopė į Palemono kalną. Taip pat lankėsi ir „Medaus slėnyje“, kur ne tik sužinojo apie bičių gyvenimą, bet ir ragavo 5 rūšių bičių medaus.