Sveikiname anglų kalbos konkurso „Kengūra 2018“ nugalėtojus.
Auksinius diplomus gavo Viktorija Urbaitė, Kamilija Vaičiūnaitė,Dovydas Ragalskas,Kotryna Mieldažytė, Urtė Varnaitė, Izabelė Batutytė.
Sidabrinius diplomus pelnė Ugnė Milkevičiūtė, Ignas Gribulis.
Oranžiniai diplomai atiteko Nojui Jokūbauskui, Dovydui Gribuliui,Adomui Stulgai, Jonui Rudžiui.
Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos Audronė Stoškienė ir Vida Sinkevičienė.
Džiaugiamėsi puikiais rezultatais.