2019-2020 m.m. kūrybinės laboratorijos

Spalio 28-31 dienomis gimnazijos pradinukai dalyvavo kūrybinėse laboratorijose „Svajonių laivas. Sustabdyta akimirka“. Mažieji pamatė didžiausią Lietuvos fotoaparatą rekordininką bei pabuvo jo viduje, bendradarbiavo su fotomenininku G.Kavoliūnu, darė Lomo sieną, cianotipines fotogramas (nuoroda), dalyvavo fotomenininkės J.Balčiūnaitės parodoje/diskusijoje „Dirbantys vaikai“. Buvo skelbiamos geriausių nuotraukų nominacijos.

2018-2019 m.m. kūrybinės laboratorijos

Lakričio 14-15 dienomis mokykloje vyko kūrybinės laboratorijos „Svajonių laivas. Saugus internetas“. Jų metu mokiniai susipažino su įvairiomis svetainėmis, sužinojo, kaip saugiai naudotis telefonu, kompiuteriu, internetu.  Policijos darbuotojos papasakojo, kaip saugiai elgtis ne tik virtualioje erdvėje, bet realiame gyvenime.

2017-2018 m.m. kūrybinės laboratorijos

Lapkričio 27 – 29 d. vyko kūrybinės laboratorijos „Svajonių laivas. Žaidimai“. Pramogavome su klounu, žaidėme senovinius ir šiuolaikinius žaidimus. Kūrėme savo žaidimus ir žaidėme draugų sukurtais žaidimais. Vykome į X-Planet pramogų parką. Žaidėme komandos formavimo žaidimus.

2016-2017 m.m. kūrybinės laboratorijos

Kūrybiškas ugdymas ir vaikų kūrybiškumas yra neatsiejami dalykai. Sakoma, jeigu mokytojas yra išradingas, novatoriškas, tai ir mokiniai auga gebėdami fantazuoti bei kurti originalias idėjas. Džiugi žinia, kad kūrybiškumas, nors iš dalies yra įgimtas, tačiau gali būti ugdomas ir skatinamas

(Davies, Howe ir kt. 2004)

2016 m. lapkričio mėn.vyko 1-4 klasių kūrybinės laboratorijos tema „Animacija“. Jų metu mokiniai įgijo ne tik teorinių žinių, kurias suteikė profesionalūs režisieriai, bet ir padirbėjo praktiškai. Naudojant piešinio transformaciją ir įdainuotą tekstą buvo sukurti mokinių animaciniai filmukai, pagaminta kopija pirmojo optinio žaislo TAUMATROPAS.

Kūrybinių laboratorijų uždarymo metu vyko filmų pristatymas, kur kiekvienas mokinys galėjo įsivertinti savo galimybes ir gebėjimus.

Lapkričio 16–18 d. pradinėje mokykloje vyko kūrybinės laboratorijos „Svajonių laivas – dainingoji animacija“.